GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 16695097
nr 1669 5097
Vas
orientalisk, målat lergods. Höjd: 27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:08:29
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)